Oha bunu da yapmislar!
Takip Edin: Facebook Fan Page Friendfeed Twitter Google Buzz RSS Google Toolbar'a Ekle

Lala.com – Ücretsiz müzik dinleyin, kendi müziklerinizi paylaşın

Tarih: 8.Dec.2009   Kategori: Müzik|Sosyal Ağ   Yorum: Comments Off on Lala.com – Ücretsiz müzik dinleyin, kendi müziklerinizi paylaşın   Etiketler: ,

lala

Lala.com internet üzerinden ücretsiz şarkı dinleyebileceğiniz bir site. Bu tarzda siteleri daha önce sitemizde tanıtmıştık. Lala.com 8 milyondan fazla şarkıları dinletme kalmıyor aynı zamanda kendi müzik kütüphanenizi oluşturmanızı, paylaşmanızı ve internete girebildiğiniz heryerden erişebilmenizi sağlıyor.

Peki bu ne demek? Bilgisayarınızda bulunan müzikleri lala.com dan indireceğiniz bir program ile lala.com sitesine yüklüyorsunuz. Böylece hem milyonlarca şarkıya hem de kendi şarkılarınıza heryerden erişebiliyorsunuz. Dilerseniz bu şarkıları diğer insanlar ile paylaşabiliyorsunuz. Diğer üyelerin yüklediği şarkıları dinleyebilir, hangi şarkıları dinlemiş ne tür müzikleri seviyor görebilir sosyalleşebilirsiniz.

New York Times’da yer alan habere göre Lala.com yakın zamanda Apple tarafından satın alınmış. Lala üzerindeki şarkıları satın almak istediğiniz de itunes’a yönleniyor. Site ayrıca şimdiye kadar 35 Milyon $ yatırım almış. Son olarak henüz Amerika dışında hizmet vermiyor. Siteyi kullanmak için biraz daha beklememiz gerekecek.

http://www.lala.com

Bu yazıyı paylaşın: