Oha bunu da yapmislar!
Takip Edin: Facebook Fan Page Friendfeed Twitter Google Buzz RSS Google Toolbar'a Ekle

Vodafone 360

Tarih: 7.Dec.2009   Kategori: Mobile|Sosyal Ağ   Yorum: Comments Off on Vodafone 360   Etiketler: , , ,

Vodafone 360, dünyanızı bir araya getiren ve ona telefonunuzdan, PC’nizden ve Mac’inizden her zaman ulaşabilmenizi sağlayan yeni bir hizmet. Ücretsiz bir profil oluşturun ve her zaman güncel kalmanız için kişilerinizi telefonunuzdan, sosyal ağ, e-posta ve sohbet hesaplarınızdan kablosuz ve otomatik olarak senkronize eden bağlı tek bir adres defterine yedekleyin.

Fotoğraflarınızı ve sevdiğiniz yerleri paylaşın, arkadaşlarınızın durum güncelleştirmelerine bakın ve onların sizin durumunuzu görmesine izin verin, Mağaza’dan en yeni müzikleri, oyunları ve Uygulamaları satın alın ve My Web ile çevrimiçi dünyanızı kişiselleştirin. İstediğiniz yerden arkadaşlarınızla iletişim kurun. Vodafone 360, yalnızca bir web hizmeti değildir. Aynı zamanda birçok cep telefonunda da çalışır ve en iyi Vodafone 360 deneyimi sunacak şekilde tasarlanmış iki yeni telefonu yakında piyasaya sürüyoruz.

Kişilerinizi, kolayca ulaşabileceğiniz tek bir yerde toplayın. Telefon, SMS, e-posta ve sohbet, hepsi kolayca ve hızla iletişim kurmanızı sağlayacak tek adres defterinden.

Sosyal ağlarınızı aynı yerde görün
Tüm sosyal ağlarınız için tek bir görünüm sayesinde artık durum güncelleştirmelerini kontrol etmek ya da kişilerinizin neler yaptığını görmek için birden fazla web sitesini kontrol etmeniz gerekmiyor.

Konumunuzu ve sevdiğiniz yerleri paylaşın
Kavşak kavşak haritalar ve sesli yönlendirme ile istediğiniz yere gidin. Haritalarda arkadaşlarınıza bağlanın ve birbirinizi harita üzerinde görmek için gerçek zamanlı olarak konumunuzu paylaşın.

Fotoğraf çekin, etiketleyin ve istediğiniz kişiyle paylaşın
Her zaman güvenli biçimde yedeklenmeleri için fotoğraflarınızı Galeri’ye kaydedin. Albümleri etiketleyin, yorumlar yapın ve Vodafone 360 ya da diğer sosyal ağlardaki kişiler ya gruplarla paylaşın.

Müziğiniz siz neredeyseniz orada
Bir milyonu aşan şarkının bulunduğu kataloğumuzdan istediğiniz parçalara ve albümlere bakın, örneklerini dinleyin ve istediklerinizi satın alarak doğrudan cep telefonunuza indirin. Ya da sınırsız müzik hizmetimize abone olun ve nerede olursanız olun istediğiniz kadar müzik dinleyin.

Vodafone 360 ne yazıkki henüz Türkiye’de hizmet vermiyor.

http://info.vodafone360.com

Bu yazıyı paylaşın: