Oha bunu da yapmislar!
Takip Edin: Facebook Fan Page Friendfeed Twitter Google Buzz RSS Google Toolbar'a Ekle

Kavun.com – Ücretsiz Türkçe Müzik Dinleyin!

Tarih: 3.Dec.2009   Kategori: Müzik|Sosyal Ağ   Yorum: Comments Off on Kavun.com – Ücretsiz Türkçe Müzik Dinleyin!   Etiketler: ,

kavun

Türkçe müzikleri ücretsiz dinleyeceğim bir site arıyorum diyorsanız mynet’in yeni sitesi kavun.com beta olarak yayında. Binlerce Türkçe müziği dinleyip listenize ekleyebilirsiniz. Şu an müzik dinleyenler listesinden sitede kim ne dinliyor görebilir siz de anında o şarkıyı dinleyebilirsiniz. Kavuniçi bölümünde popüler üyeler ile bağlantıya geçip sosyalleşebilirsiniz.

İnternetten müzik dinlemenin ücretsiz ve yasal hale gelmesi sanırım en çok kullanıcılara yarıyor. Lisans sorununun şarkıları dinletme sayısı üzerinden ücret ödenmesi ile aşılması bu tarz girişimlerin artmasına yardımcı oldu. Zaten sanatçılar içinde bu sistem bence ileride daha da faydalı olacak. Şarkıları artın bilgisayara indirme dönemi yavaş yavaş bitecek ve internetin daha da gelişme ile birlikte müzikleri evde ve işyerinde online dinleyeceğiz. Tabi bağlantınız kotalı ise dikkat edin ay sonunda bir sürpriz ile karşılaşmayın :)

http://www.kavun.com

Bu yazıyı paylaşın: