Oha bunu da yapmislar!
Takip Edin: Facebook Fan Page Friendfeed Twitter Google Buzz RSS Google Toolbar'a Ekle

CocaCola’nın müzik sitesi cokenmusic.com

Tarih: 19.Nov.2009   Kategori: Müzik|Sosyal Ağ   Yorum: Comments Off on CocaCola’nın müzik sitesi cokenmusic.com   Etiketler: , ,

cokenmusic

CocaCola’nın müzik sitesi cokenmusic.com ile açıldı. 557,392 şarkı ve 36,683 sanatçı ile binlerce şarkıyı ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. 48 kategoride yerli ve yabancı şarkılara ulaşabiliyorsunuz: Alternatif, Genel, R&B, Türkçe Etnik, Alternative, Jazz, RnB, Türkçe Film Müzikleri, Arabesk, Karadeniz Yöresi, Tango, Türkçe Hip Hop, Dans,  Karışık, Türk Halk Müziği, Türkçe Jazz, Elektronik, Klasik Muzik,  Türk Sanat Müziği, Türkçe Pop, Ensturmantal, Oryantal, Türkçe Dans, Türkçe Rock, Etnik, Pop, Türkçe Ensturmantal, Yabancı Rock, Film Müzikleri.

Haberler bölümünde müzik dünyasından haberler veriliyor. Bu bölüm şimdilik oldukça zayıf. Pek haber girilmemiş. Uygulamalar bölümünde 4 uygulama sunuluyor:

Müzik oyunu: Çalan şarkıyı tahmin etme oyunu. Tüm soruları bilirseni size verilen çekiliş kodu ile ödüllerden kazanama şansı yakalıyorsunuz. Büyük ödül Alfa Romeo o yüzden yarışmaya değer :) Ben bu yarışmayı geçemiyorum diyorsanız üzülmeyin bakkala gidip CocaCola alıp oradaki yarışma kodu ile de katılabiliyorsunuz.

Müzikli mesaj: Bu bölümü ben çalıştıramadım ama sanırım seçtiğimiz müzikler ile ekart yapıp sevdiklerimize gönderebiliyoruz.

Karaoke: Şarkı söyleyip videonuzu kayıt edebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Burada karaoke yapımı MSN üzerinden yaptırması ilginç olmuş. MSN listenize ekleyip videonuzu oradan kayıt edip gönderiyorsunuz.

Klibini yarat: Bu bölüm menüde var ama henüz tıklayınca birşey olmuyor. Sanırım yakında.

Sayfanın altında yeralan player ile müziklerini dinleyebilir, listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca o anki ruh halinizi de seçebiliyorsunuz.

http://www.cokenmusic.com

Bu yazıyı paylaşın: