Oha bunu da yapmislar!
Takip Edin: Facebook Fan Page Friendfeed Twitter Google Buzz RSS Google Toolbar'a Ekle

Bendekiler.com – Kullanmadığınız eşyalarınızı takas edin!

Tarih: 6.Nov.2009   Kategori: E-ticaret|Web 2.0   Yorum: Comments Off on Bendekiler.com – Kullanmadığınız eşyalarınızı takas edin!   Etiketler: ,

bendekiler bendekiler2

Bendekiler.com, satın almak istediğiniz ya da piyasada bulamadığınız film, albüm, kitap ve oyunları elde etmeniz için size harika bir ücretsiz alternatif sunuyor. Siteyi kullanabilmek için sadece üye olmanız ve istediğiniz ürünü istediklerim bölümüne girmeniz yeterli.Sizde olan bir ürünü, listenize ekleyebilir ve diğer üyeler ile ürün değiştirebilir(takas yapabilir) veya satış yapabilirsiniz, herşey sizin tercihinizde ve en güzel yanı ücretsiz olmasıdır. Çok aradığın bir kitap var ve bulamıyor musunuz? Koleksiyonunuz için sadece bir albümü mü eksik kaldı? Sürekli aynı oyunları oynamaktan mı sıkıldın? Dvd arşivini mi güncellemek istiyorsun? Bir başkası sizde bulunan kitabı bulamıyorsa veya siz o müzisyenin albümlerini koleksiyon yapıyorsanız, işte burada paylaşımcılığın yeni adresi www.bendekiler.com devreye giriyor. Elinizde bulunan, değiştirmeyi düşündüğünüz, beğenmediğiniz ya da gözden çıkarttığınız kitap, albüm, film veya oyun bir başkası için değerli olabilir, sisteme ücretsiz üye olup istediklerinizi veya gözden çıkardıklarınızı da sisteme ekleyin, takasın faydalarından siz de yararlanın.

Bir üyenin sayfasına girince:
Sahip Oldukları,  İstedikleri, Toplam Ürün (Ör:185 Kitap, 60 CD, 71 DVD, 55 Oyun) görebiliyorsunuz.
Ayrıca bu üyenin bulunduğu yeri de görebiliyorsunuz. Google map üzerinden de görülebiliyor.
Üyenin Arkadaşlarını görebilir dilerseniz siz de arkadaşı olabilirsiniz.

Evimizde kullanmadığımız kitap-cd-dvd gibi bir çok ürünü değiş-tokuş etmek için çok başarılı bir site olmuş bence.  Evimizde boş yer kaplayan bu tür ürünleri paylaşma kültürüne umarım ulaşırız. Kitaplarımızı okuduktan sonra saklamanın bir anlamı var mı? Biri bana açıklasın :)

http://www.bendekiler.com

Bu yazıyı paylaşın: