Oha bunu da yapmislar!
Takip Edin: Facebook Fan Page Friendfeed Twitter Google Buzz RSS Google Toolbar'a Ekle

Gist.com – Kontaklarınızı tek yerden kontrol edin

Tarih: 4.Nov.2009   Kategori: Sosyal Ağ   Yorum: Comments Off on Gist.com – Kontaklarınızı tek yerden kontrol edin   Etiketler: ,

Henüz beta aşamasında olan ve davet ile girilebilen sitede üye olduğunuz sitelerdeki kontaklarınızı ve mail hesaplarınızı buradan daha organize olarak görebiliyorsunuz. Ne işe yaradığı biraz karışık o yüzden benim cümlede biraz garip oldu :)
Siteye giriş yapınca size Facebook, Gmail, Linkedin, Twitter, Salesforce, Outlook gibi seçenekler ile kontak listenizdeki kişileri yüklemiz sağlanıyor. Bu sitelerdeki kullanıcı adı ve şifreniz ile kontaklarınızı otomatik olarak alıp bunları daha organize bir şekilde sizin için listeliyor. Aynı firmada çalışanları grup yapıyor. Firmalar bölümünde zaten bunları görebiliyorsunuz. Zaten sitede 3 menü var: Dashboard, People ve Companies. Buralardan kontaklarınız için önem durumu yüzde olarak seçebiliyor ve listenizi düzenleyebiliyorsunuz. Dashboard kısmında firmalar ile ilgili haberler, blog yazıları gibi içerikleri size sunuyor. Mesela Turkcell için 10 haber bulmuş. Bunların hepsi ingilizce haberler.

http://www.gist.com

Bu yazıyı paylaşın: